İade ve Geri Ödeme

İade

pkdesign.com.tr adresinden sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması ( ve özel sipariş olmaması) şartıyla 15 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@pkdesign.com.tr adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili bize bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturası ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

    İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde size gönderilen iletişim adresimize yollamanızı rica ederiz.
    İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
    Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, ambalaj üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
    Ürünler kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.

Ürününüz pkdesign tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade Adresi

Cevizli Mh. Tugay yolu Cad. Pol-Ar İş Merkezi No:13 Kat: 3-4 Maltepe / İstanbul

Değişim

pkdesign.com.tr adresinden sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@pkdesign.com.tr adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturası ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir.

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.
İade/Değişim Kargo Gönderimi

İade ve değişim hizmetlerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Değişim Adresi

Cevizli Mh. Tugay yolu Cad. Pol-Ar İş Merkezi No:13 Kat: 3-4 Maltepe / İstanbul